دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA برای نصب نرم افزار aika ابتدا برنامه را دانلود میکنیم برای دانلود این برنامه مستقیم از وب سایت رادیو مونتاژ می توانید جدیدترین نسخه این برنامه را همواره دانلود و نصب کنید. برای نصب برنامه ردیاب  AIKA مستقیم می توانید از فروشگاه گوگل پلی یا از اپ استور آن را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید اما چنانچه به این فروشگاه ها دسترسی ندارید و با توجه به مشکلات اینترنت و مسدود بودن این فروشگاه ها ما در رادیو مونتاژ کار را برای شما راحت کرده ایم. آن را در صفحه آموزش نرم افزار ردیاب آهنربایی آیکا قرار داده ایم نسخه مخصوص اندروید و ios و همینطور لینک اتصال مستقیم از طریق کامپیوتر به وب سرویس می توانید دسترسی داشته باشید. نسخه وب اپلیکیشن که برای  ردیاب آهنربایی آیکا در نظر گرفته شده است بسیار ساده و قابل دسترس است از هر جا که به اینترنت و کامپیوتر در دسترس باشد به راحتی میتوانید با وارد کردن آدرس وبسایت آیکا و با وارد کردن آیدی دستگاه و رمز عبور می توانید موقعیت دقیق دستگاه را بر روی نقشه ملاحظه کنید. اما به سراغ اپلیکیشن ایکا برویم به محض باز شدن نرم افزار بر روی تلفن همراه وارد صفحه لاگین یا صفحه ورود برنامه می شویم در این قسمت باید اطلاعات را وارد کنیم در قسمت اول آدرس سرور ردیاب آهنربایی به صورت خودکار قرار گرفته است است در این گزینه تغییری انجام نمی دهیم. در قسمت بعد باید آیدی جی پی اس خود را وارد کنیم بعد از وارد کردن آیدی جی پی اس آهنربایی در گزینه سوم رمز را وارد میکنیم این رمز به صورت پیش فرض ۱۲۳۴۵۶ است شما می توانید در ادامه این رمز را تغییر دهید اما در ابتدای نصب و در صفحه ورود باید این رمز را تایپ کنید . مورد بعدی مربوط به انتخاب نقشه است، نقشه مورد نظر را می توانید از لیست نقشه هایی که برای ردیابی جی پی اس قابل حمل آیکا در نظر گرفته شده است یکی را انتخاب کنید به عنوان مثال نقشه گوگل و در نهایت بر روی log in کلیک کنید شما بلافاصله وارد برنامه می شوید. بعد از ورود به نرم افزار aika گزینه هایی را برای مدیریت دستگاه در اختیار شما قرار داده شده است شما با انتخاب گزینهreal time  میتوانید موقعیت دقیق دستگاه جی پی اس آهنربایی را بر روی نقشه ببینید.
دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA
دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA
همینطور با انتخاب گزینه historical میتوانید مسیرهای طی شده را برحسب تاریخ و ساعت فراخوانی و بازبینی کنید برای این کار بعد از ورود به گزینه historical در ردیف اول تاریخ و ساعت مورد نظر و در ردیف دوم تاریخ و ساعت پایان را وارد می کنیم و بر روی گزینه search کلیک می کنیم، در نهایت به مسیرهای مورد نظر که می خواهید بازدید انجام بدهید دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین با انتخاب گزینه remote میتوانید به صدابرداری بپردازید و از میکروفون داخلی آن استفاده کنید با انتخاب گزینه divice info به اطلاعات دستگاه خود می توانید دسترسی داشته باشید و از قسمت آلارم میتوانید قابلیت هشدار دستگاه را فعال کنید. زمانی که در صفحه اصلی نرم افزار جی پی اس آیکا هستید و در قسمت بالای برنامه می توانید میزان شارژ باتری داخلی دستگاه را ببینید که به صورت درصدی به نمایش درآمده است در نظر داشته باشید که برای شارژ باتری داخلی جی پی اس آی کا باید آن را ۸ ساعت به برق وصل کنید.
دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA
دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA
میزان شارژ باتری داخلی ردیاب آهنربایی را تا زمانی که به کمتر از ۱۰ درصد می رسد مجدد شارژ کنید و نگذارید که شارژ آن به صورت کامل خالی شود این نکته برای افزایش طول عمر باتری داخلی مفید است. به سراغ گزینه issue برویم با کلیک بر روی گزینه وارد بخشی از تنظیمات مربوط به ردیاب می شویداز این قسمت می توانید رمز دستگاه را تغییر دهید، برای روشن بودن دستگاه سناریو تعریف کنید و حالت های کارکرد آن را تغییر دهید و همینطور تنظیمات آلارم به آن را نیز به دلخواه عوض کنید. لطفاً دقت کنید که قبل از ورود به نرم افزار جی پی اس دستگاه تلفن هوشمند خود را روشن کنید در صورتی که موقعیت یاب گوشی شما روشن باشد شما نمی توانید موقعیت دقیق دستگاه خود را مشاهده کنید. مجدداً به گزینه realtime برگردیم در شرایطی که موقعیت یاب گوشی روشن باشد و وارد نرم افزار جی پی اس آهنربایی آیکا بشویم موقعیت دستگاه شما به صورت نقطه آبی بر روی نقشه نشان داده خواهد شد و همینطور موقعیت تلفن همراه هوشمند ای که جی پی اس بر روی آن نصب شده است. این دو با یک نمودار معمولاً به هم وصل می شود در قسمت پایین بر روی گزینه آیکون جی پی اس که به رنگ قرمز هست کلیک کنید یک پنجره باز میشود چنانچه نقشه مورد نظر را انتخاب کنیم شمارا به سمت دستگاه ردیاب هدایت می کند و میتوانید به محل جی پی اس با کمک نقشه به صورت آنلاین بروید.  
green android icon 31