شرکت مانیتور خودرو در رشت

شرکت مانیتور خودرو در رشت

نمایندگی مانیتور اندرویدی و ویندوزی در رشت

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام قصد خرید خودرو داریم داشبورد خودرو است که ویژگی بسیار مهمی به حساب می آید. این فاکتور مهم در هنگام انتخاب خودرو نقش مهمی خواهد داشت.

در شهر رشت نمایشگاه های زیادی وجود دارد. و یا حتی در اپلیکیشن های واسطه همچون دیوار خودروهای زیادی قرار داده می شود. اما شما نمی توانید با استفاده از این اپلیکیشن ها هرگز نمی توان یک ماشین با مانیتور خاص و مورد دلخواه را پیدا کرد. با وجود شرکت مانیتور اندرویدی رادیومونتاژ در رشت این کار دیگر چندان سخت نخواهد بود.

مانیتورهای موجود در شرکت رادیومونتاژ به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که می توانند برای هر نیازی جوابگو باشند. از مانیتور های معمولی گرفته تا مانیتورهای اندرویدی با امکانات جذاب و عالی که برای هر راننده و سرنشینی جذاب خواهد بود.

شرکت مانیتور اندرویدی در رشت با در اختیار داشتن تنوع بسیار بالا، محصولات تمامی خودروها را پوشش می دهد. در نتیجه شما با داشتن هر نوع مدل و سری از ماشین با هر برندی می توانید مانیتور اندروید مورد نظر خود را سفارش دهید.

نصب مانیتور خودرو در رشت

انواع مانیتور اندروید خودرو

یکی از دغدغه هایی که هنگام خرید خودرو داریم. داشتن یک مانیتور با سیستم عامل اندروید است. یک مانیتور با سیستم عامل اندروید که تعداد زیادی امکانات جذاب را به همراه دارد. با خرید مانیتور اندروید از شرکت مانیتور اندرویدی در رشت شما هر برنامه، فیلم و یا عکسی که بخواهید را می‌توانید پخش نمایید.

از پخش فیلم در موبایلتان بر روی مانیتور گرفته تا پخش زنده شبکه های دیجیتال. همگی با خرید مانیتور اندروید فابریک خودرو انجام خواهد شد. به طور خلاصه شما یک مانیتور به قابلیت های موبایل اندروید را در ماشینتان خواهید داشت.

انواع مانیتور اندرویدی خودرو در شرکت مانیتور اندرویدی در رشت

یکی از دغدغه هایی که هنگام خرید خودرو داریم داشتن یک مانیتور با سیستم عامل اندروید است. یک مانیتور ماشین با سیستم عامل اندروید که تعداد زیادی امکانات جذاب را به همراه دارد. با خرید مانیتور اندروید از شرکت مانیتور اندرویدی در رشت شما هر برنامه، فیلم و یا عکسی که بخواهید را می‌توانید پخش نمایید.

از پخش فیلم در موبایلتان بر روی مانیتور گرفته تا پخش زنده شبکه های دیجیتال. همگی با خرید مانیتور اندروید فابریک خودرو انجام خواهد شد. به طور خلاصه شما یک مانیتور به قابلیت های موبایل اندروید را در ماشینتان خواهید داشت.

با استفاده از خرید مانیتور اندروید در نمایندگی مانیتور اندروید ماشین گیلان تمامی اطلاعات خودرو را دریافت کنید. اطلاعاتی همچون باد لاستیک ها و خطاهای ECU را بر رو مانیتور ملاحظه کنید.

با این مانیتور موجود در رادیومونتاژ قادر خواهید بود به بر روی مانیتور ماشین تمامی برنامه های اندرویدی را نصب کرده و به عبارت دیگر تمام امکانات گوشی اندرویدی را بر روی مانیتور خودرو داشته باشید. برنامه مسیریابی را نصب و به راحتی راه و مسیر خود را پیدا کنید.

همچنین می توانید با استفاده از این مانیتورها بدون استفاده مستقیم از گوشی همراه، تماس برقرار کرده و به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید. تعداد زیاد دیگری امکانات فقط با خرید مانیتور اندروید در رادیومونتاژ در رشت و دیگر شهرهای آن مانند رودبار، لنگرود و … میسر خواهد بود.

شایان ذکر است که مانیتور اندرویدی ماشین در قالب مدل های متنوعی عرضه می شوند.

شرکت مانیتور خودرو در رشت

مزایای مانیتور اندرویدی خودرو

 • ورودی فلش usb
 • ورودی مموری کارت
 • دی وی دی
 • جی پی اس آفلاین و گویای فارسی
 • نمایش دوربین های کنترل سرعت
 • ورودی تلویزیون
 • خروجی ساب
 • خروجی آمپ
 • مناسب سیستم صوتی
 • خروجی مانیتور سرصندلی
 • ورودی دوربین دنده عقب جلو و ۳۶۰ درجه
 • قابلیت انتقال تصویر و میرورلینک به گوشی های اندروید (وابسته به نوع گوشی)
 • اتصال به کنترل فرمان خودرو
 • صفحه نمایشگر تاچ حرارتی

خودرو شما از هر نوعی که باشد در رادیومونتاژ موجود است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *