مانیتور تصویری فورد موستانگ وینکا

نمایشگر اندروید تسلایی برای فورد موستانگ

مانیتور تصویری فورد موستانگ وینکا
مانیتور تصویری فورد موستانگ وینکا

یکی از مسائلی که هر کسی در زمان خرید خودرو به آن توجه خواهد کرد. نبودن یک مانیتور با سیستم عامل مناسب مثل اندروید است. یک مانیتور خودرو با سیستم عامل اندروید قطعا تعداد زیادی امکانات مفید را به همراه دارد. با خرید مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019، شما قادر خواهید بود تمامی برنامه های اندروید را بر روی مانیتور داشته باشید. فیلم و عکس های داخل فلش مموری و یا گوشی همراه خود را به راحتی هرچه تمام تر با هر فرمتی پخش کنید. حتی پخش زنده شبکه های دیجیتال که از طریق همین مانیتور انجام می شود.

ویژگی‌های نمایشگر اندروید فابریک Mustang

مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019 قابلیت های جذاب زیادی را در خود جای داده است. که در اینجا تمامی این قابلیت ها را بررسی خواهیم کرد.

ورودی‌های متنوع و مختلف برای راحتی بیشتر

کسانی که به دیدن فیلم و سریال علاقه دارند و بر حسب اتفاق قصد رفتن به مسافرت را داشته باشند. یکی از فانتزی ترین و رویایی ترین اتفاق های ممکن برای آن ها دیدن فیلم و سریال محبوبشان در داخل ماشین است. برای همین مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ می تواند این کار را به راحتی برایشان انجام دهد. این مانیتور دارای چند ورودی برای دریافت فیلم و آهنگ می باشد. همچنین از طریق Shareit یا شیرایت که یکی از برنامه های بسیار محبوب است، می توانید فیلم و موزیک خود را به مانیتور انتقال دهید.

همچنین مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019 قابلیت انتقال تصویر از طریق Screen Mirroring را نیز دارد. این قابلیت به شما این امکان را خواهد داد تا تصویر موبایلتان را به صورت زنده بر روی مانیتور اندروید خودرو ببینید. این قابلیت یکی از بهترین و محبوب ترین روش های پخش تصویر و موزیک است.

نصب هر گونه برنامه اندرویدی بر روی مانیتور تسلایی

نصب مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019 ویژگی های زیادی را به همراه دارد. یکی از آین قابلیت ها نصب برنامه های مفید بر روی آن است. بسیاری از رانندگان برای پیدا کردن نقشه و یا مکان خاص زحمت زیادی خواهند کشید. یا به صورت حضوری از مردم رهگذر می‌پرسند و یا داخل مپ یا نقشه گوشی مسیر مورد نظرشان را پیدا می کنند.

ولی این دو روش دیگر منسوخ شده و کاربرد چندانی نیز ندارد. شما با استفاده از مانیتور تسلایی اندروید به راحتی می‌توانید برنامه های مسیریاب مانند گوگل مپ و یا ویز (waze) را نصب کنید. سپس به راحتی در مقابل چشمانتان مسیر را داخل مانیتور چک کنید.

از برنامه های اندروید دیگری که می‌توان در مانیتور اندروید فورد موستانگ 2015-2019 نصب کرد، برنامه های پخش برنامه های تلوزیونی مانند تلوبیون، فیلیمو و … می‌باشد. این برنامه ها دسترسی شما به صدها شبکه ایرانی و خارجی را برای شما فراهم می‌کنند. در مجموع تعداد بسیار زیاد دیگری برنامه قابل نصب خواهد بود. برنامه های محبوب و پرطرفداری که می توان از آنها استفاده های زیادی داشت. مانند مسیر یابی های هوشمند صوتی، اسنپ، ویز و بسیاری دیگر که هرکدام کاربردی خاص دارند.

اتصال کامل به گوشی همراه

ویژگی که برای هر راننده به ویژه در هنگام رانندگی بسیار مهم خواهد بود قابلیت اتصال به مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019 است. این اتصال شامل تمام موارد مهم مانند دسترسی به شماره تلفن ها، پخش تصاویر داخل گوشی بر روی مانیتور، دستیار صوتی و دیگر موارد است. کار کردن با تلفن همراه و صفحه کوچک آن به ویژه در هنگام رانندگی در جاده های خطرناک می تواند حادثه ساز شود.

برای همین این قابلیت مانیتور اندروید تسلایی موستانگ 2015-2019 به گوشی همراه فوق العاده مهم و حیاتی خواهد بود. شما قادر خواهید بود بدون استفاده از گوشی همراه و فقط از طریق میکروفون داخل مانیتور تماس خود را برقرار کنید. ضمن اینکه می‌توانید از طریق مانیتور به تمام مخطابان گوشی خود نیز به صورت آنی دسترسی داشته باشید.

حذف دکمه های روی کنسول مانند دکمه تنظیم کولر

یکی از ویژگی هایی که مخصوص مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ می باشد. امکان حذف دکمه های فیزیکی بر روی کنسول خودرو مانند دکمه تنظیم باد کولر است. این ویژگی باعث می شود داشبورد خودرو بسیار سطح بالاتر به نظر بیاید. ضمن اینکه کار کردن با کولر خودرو و مشاهده اطلاعات وضعیت کولر، آن هم از طریق مانیتور بسیار جذاب تر خواهد بود.

این ویژگی یکی از ویژگی های منحصر به فردی است که زیبایی و راحتی کار کردن هر چه تمام تر با مانیتور خواهد شد.

اتصال به تمامی دوربین‌های خودرو

شما به راحتی و با یک سوکت فابریک می‌توانید تصویر موجود در دوربین های خودرو را در مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ مشاهده کنید. به طوریکه با حرکت ماشین با دنده عقب، تصویر دوربین‌ها در داخل مانیتور نمایش داده خواهد شد. همچنین می توانید با اضافه کردن قطعه ی OBD و TPMS تمامی اطلاعات مربوط به خودرو مانند اطلاعات باد لاستیک ها و خطاهای ECU را بر روی مانیتور ملاحظه بفرمایید.

مانیتور تصویری فورد موستانگ وینکا
مانیتور تصویری فورد موستانگ وینکا

مشخصات فنی نمایشگر اندروید تسلایی فورد موستانگ

مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ قابلیت های زیادی را دارد. ضمن این که دارای سخت‌افزار قدرتمندی نیز می باشد. پردازنده این مانیتور یک Cpu قدرتمند بوده که سرعت عملکرد دستگاه را بسیار سریع می کند .

ورودی های مانیتور اندروید فورد موستانگ 2015-2019 شامل ورودی USB، ورودی صوتی AUX، ورودی گیرنده دیجیتال و بلوتوث برای پخش موزیک و تماس در مانیتور است. همچنین دارای خروجی بسیار قوی برای سیستم صوتی و خروجی مانیتور سرصندلی عقب می باشد. برای همین با استفاده از این مانیتور شما از نظر ورودی و خروجی کاملا تمامی گزینه ها را در اختیار خواهید داشت.

مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ 2015-2019 امکان اتصال به کنترل فرمان فابریک خودرو و امکان اتصال به دوربین DVR (دوربین ثبت وقایع/دشکم) را دارد. همچنین قابلیت اتصال به OBD II برای دیاگ و نمایش اطلاعات و خطاهای ECU به روی مانیتور و امکان اتصال به سنسور TPMS جهت نمایش وضعیت فشار باد لاستیک ها به روی مانیتور را نیز دارد.

 

 

سایر قابلیت‌های مانیتور تسلایی اندروید فورد موستانگ 2015-2019

 • مجهز به GPS یا جی پی اس و مسیریاب آفلاین و بدون نیاز به اینترنت فعال و گویای فارسی (قابل آپدیت و بروزرسانی)
 • ورودی فلش (USB)
 • دارای ورودی صدا (AUX)
 • ورودی گیرنده دیجیتال تلویزیون آفلاین
 • دارای ورودی دوربین دنده عقب / دوربین جلو / دوربین ۳۶۰ درجه
 • قابلیت دریافت امواج رادیو
 • دارای خروجی بسیار قوی برای راه اندازی سیستم صوتی
 • دارای خروجی مانیتور سرصندلی عقب
 • انتقال تصویر (Screen Mirroring) از موبایل به مانیتور اندروید تسلایی فورد موستانگ که بستگی به نوع گوشی دارد
 • متصل شدن به بلوتوث گوشی اندروید و آیفون برای پخش صوت و موسیقی، نمایش و برقراری تماس با مخاطبین
 • اتصال به اینترنت از طریق وای فای: (به نقطه اتصال موبایل (Hotspot) یا مودم همراه (Wimax و …)
 • امکان متصل شدن به کنترل فرمان فابریک خودرو
 • قابلیت اتصال به دوربین DVR (دوربین ثبت وقایع/دشکم)
 • اتصال به OBD II (امکان دیاگ و نمایش اطلاعات و خطاهای ECU به روی مانیتور)
 • اتصال به سنسور TPMS (نمایش وضعیت فشار باد لاستیک ها به روی مانیتور)
 • دارای سوکت و نصب بصورت فابریک بدون دستکاری در سیم کشی فابریک خودرو و ابطال گارانتی (به همراه آموزش نصب صفر تا صد)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *