مانیتور ماشین

امروزه دیگر هر کسی تا حدودی با ماشین های پیشرفته و مدل بالا آشنایی دارد و می داند که برای یک مسافرت لذت بخش باید از امکانات خوبی در حین سفر کردن برخوردار باشد. این امکانات می تواند موارد زیادی باشد. از داشتن وسایل تفریحی مانند قلاب ماهیگیری گرفته تا داشتن یک مانیتور ماشین با کیفیت و با امکانات جذاب در حین رانندگی می تواند سفر شما را لذت بخش کند.
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که در حین یک سفر نباید صرفا به مقصد فکر کرد و از مسیر نیز باید لذت برد. برای همین شما می توانید تا زمانی که به مقصد برسید حتی در داخل خودرو نیز سرگرم شوید.
ما در این جا قصد داریم که به شما امکانات جذاب و دوست داشتنی یک مانیتور ماشین که دارای سیستم عامل اندروید َمی باشد را به شما معرفی کنیم.

یکی از بهترین کارهیی که می توان با نصب مانیتور ماشین انجام داد گوش دادن به موسیقی است. شما می توانید هر موزیکی که دارید، چه در فلش مموری و چه در داخل حافظه مانیتور خودرو و حتی در داخل تلفن همراه خود را از طریق نمایشگر ماشین پخش کنید. موزیک مورد نظر شما چه به صورت تصویری و چه به صورت صوتی بدون هیچ گونه مشکلی در داخل مانیتور ماشین پخش خواهد شد.

مانیتور ماشین، راهی برای یک مسافرت لذت بخش

کی از پرکاربردترین و ضروری ترین کارهایی که می توان با استفاده از یک مانیتور در داخل خودرو انجام داد قابلیت مسیریابی با مانیتور ماشین است. شما می توانید به راحتی و مانند گوشی همراهی که دارید مسیر خود را در داخل مانیتور ثبت کنید. سپس مانیتور خودرو با توجه به مسیر انتخاب شده توسط شما به صورت سخنگو مسیر را به شما نشان خواهد داد. این قابلیت به ویژه هنگامی که در یک مسیر و یا یک شهر نا آشنا هستید فوق العاده مفید خواهد بود و سفر شما را کاملا تضمین خواهد کرد‌.

شما در حین سفر، به ویژه سفرهای طولانی می توانید مشغول دیدن یک فیلم سینمایی جذاب شوید. با استفاده از  خودرو وینکا شما می توانید هر فیلم سینمایی که دوست دارید را تماشا کرده و از آن لذت ببرید. مانیتور ماشین که به صورت فابریک از کارخانه بر روی خودرو نصب می شود، چندان امکانات خلصی را نداشته و اغلب آن ها حتی قابلیت پخش تصویر را هم ندارند. اما با استفاده از مانیتور اندروید خودرو وینکا شما می توانید هر گونه فیلم و تصویر را پخش کنید و در طول سفر از آن لذت ببرید.

یکی دیگر از دغدغه هایی که شاید بسیاری از افراد در حین رانندگی داشته باشند دیدن شبکه های تلوزیونی در حین رانندگی است. شما با استفاده از مانیتور ماشین اندرویدی می توانید هر شبکه ای که می خواهید را در داخل خودرو مشاهده کنید. کیفیت دریافتی این شبکه ها بالا و به صورت دیجیتالی است. شما می توانید تمامی شبکه هایی که از طریق تلویزیون قابلیت پخش دارند را نیز در داخل نمایشگر ماشین مشاهده کنید.

معرفی انواع مختلفی از مانیتورهای خودرو

مدل فابریک: مانیتور خودرو فابریک در حقیقت همان صفحه نمایشگرهایی هستند که از سوی کمپانی های خودروساز داخلی و یا خارجی از اول و در پروسه تکمیل آپشن های اتومبیل بر روی آن نصب و تعبیه می شوند. این مدل از مانیتورها همیشه در قسمت کنسول میانی واقع شده و بسته به مدل خودرو و صد البته توانایی های خود اجازه کنترل قسمت های مختلفی از خودرو را به راننده می دهند.

مدل پشت سری: مدل دیگری از مانیتورهای خودرو آنانی هستند که از قابلیت نصب بر روی قسمت پشت سری صندلی های جلوی اتومبیل برخوردارند. این مانیتورها بواسطه یک کابل به مانیتور مرکزی خودرویتان در پنل وسطی آن نصب می شود و سبب سرگرم شدن سرنشینان عقب ماشین تا رسیدن به مقصد می گردد.

ناگفته نماند امروزه مانیتورهای پشت سری از قابلیت های جذابی برخوردار شده اند و می توانند بصورت جداگانه اقدام به پخش موسیقی و یا فیلم مورد علاقه هر کدام از سرنشینان عقب با توجه به سلیقه و نظر آنان کنند!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *