ردیابی خودرو در رشت در سالهای اخیر، با توجه به نیاز ضروری ناوگان حمل و نقل  بسیار مورد توجه کارخانجات و صنایع مختلف قرار گرفته است.

کلانشهر رشت، را می توان یکی از کانون های گردشگری ایران نامید چرا که نیمی از سفر های کشور را به خود اختصاص داده است. استان گیلان با مرکزیت شهر رشت به عنوان قطب گردشگری کشور با توجه به جمعیت بالا و پتانسیل های فوق العاده ای که دارد با توسعه و رشد چشمگیری در این زمینه روبروست. سایر شهرستان های استان تهران از جمله انزلی، لاهیجان، فومن، رودسر، صومعه سرا، لنگرود، خمام، کوچصفهان و … نیز در حیطه توریست رشد قابل توجهی داشته اند. استفاده از منابع انسانی بسیار و حمل و نقل فراوان در تمامی مجموعه های صنعتی و اقتصادی و …، مدیران و کارفرمایان را بر آن داشته که در جهت تأمین امنیت و بهبود شرایط همچنین کاهش هزینه ها و خسارات و افزایش بهره وری نیروی کار از ردیاب خودرو و انواع جی پی اس استفاده کنند. ردیابی خودرو در رشت و دیگر شهرستان های همجوار، امری مداول و ضروری است و بعنوان یک گزینه مهم در پیشبرد صنایع بلحاظ کیفی محسوب می شود. ردیابی خود رو در رشت با توجه به مرکزیت آن در توسعه و بهبود اقتصادی کشور، یک راه حل عملی برای بهینه سازی صنایع و مدیریت دقیق و کنترل ناوگان می باشد.

بررسی انواع ردیاب شخصی و خودرو + ویژگی‌ها و کاربردها

دفتر فروش و نمایندگی ردیاب خودرو در رشت

دفتر مرکزی : رشت، میدان یخسازی، به سمت میدان جهاد ، سر اولین بریدگی

شرکت رادیو مونتاژ دارای نمایندگان فروش و ارائه خدمات در شهرهای مختلف از جمله رشت می باشد و در آنها ارائه خدمات شرکت توسط نمایندگان بطور کامل انجام می شود. این شرکت در راستای جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود به فعالیت و ارائه خدمات و محصولات می پردازد. این مجموعه با تمام توان خود برای رسیدن به این هدف تلاش می کند و به پشتیبانی و ارائه خدمات مشغول است.

 

نام شهر : رشت

نام شرکت : رادیو مونتاژ

تلفن تماس و پشتیبانی دفتر مرکزی :

۰۱۳۳۳۵۲۴۲۱۷ – ۰۹۳۹۳۰۱۸۴۶۰

مدیریت : جناب آقای مهندس شوکت

آدرس : رشت، میدان یخسازی، ابتدای بلوار شهدای گمنام

تلفن تماس و پشتیبانی : ۰۹۲۲۶۷۵۴۱۰۱

بررسی انواع ردیاب شخصی و خودرو + ویژگی‌ها و کاربردها

دیگر خدمات ما