اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

????? ????? ?? ??????? ???? https://ejarekhodrosorena.com/car-rental-at-imam-khomeini-airport/


اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو فرودگاه امام آمار بالایی را به خود اختصاص داده که روز به روز شدت رنت خودرو بیشتر هم می شود. با توجه به رونق گرفتن سفر های هوایی، موسساتی در فرودگاه امام فعالیت خود را برای اجاره آغاز کرده اند که از درآمد بالایی برخوردار هستند.

فرودگاه امام خمینی در سال های 1383-1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی پرواز های بین المللی از هر مبدأیی به مقصد تهران که در فرودگاه مهرآباد می نشست با شروع فعالیت فرودگاه امام به این فرودگاه منتقل شد.

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

در سال های اخیر افراد برای تردد شهری و بین شهری، ماشین را بین وسایل نقلیه دیگر انتخاب کرده اند. با اینکه وسایل نقلیه عمومی در سراسر شهر دیده می شود و کار مردم را بسیار راحت کرده است، اما باز هم مردم انتخابشان همان است.

بهترین گزینه برای مسافران اجاره خودرو است. آنها می خواهند رفت و آمد راحت تری داشته باشند و مدتی که در ایران هستند را با آسودگی خیال سپری کنند.

آیا همه افراد به اجاره یا همان رنت خودرو پس از رسیدن نیاز دارند؟

خیر، بسیاری از افراد از همان بدو ورودشان مورد استقبال بی نظیر خانواده ها قرار می گیرند. خیلی از آن ها قطعا کار اداری نخواهند داشت و نیاز خود را با اسنپ و یا وسایل نقلیه دیگر بر طرف می کنند.

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

 • اجاره خودرو در فرودگاه مناسب چه افرادیست؟

 1. مسافرانی که قصد تفریح دارند.
 2. مسافرانی که زمانی در ایران زندگی می کردند اما امروزه آشنایان زیادی اینجا ندارند.
 3. افرادی که برای کارهای اداری به ایران می آیند.
 4. بسیاری از افرادی که برای کارهای انحصار وراثت مجبور به سفر شده اند.
 5. شرکت هایی که در بقیه کشور ها شعبه دارند و افرادی تحت عنوان همکار و یا شریک برای بازدید می آیند، باید به خوبی میزبانی کنند.
 6. افرادی که مهمانان ویژه دارند و آنها هم می خواهند میزبان خوبی باشند.

علاوه بر موارد ذکر شده، موارد سیاسی مهم دیگری هم می باشد که در بدو ورود نیاز به اجاره خودرو فرودگاه امام را دارند. برای این خدمات و بودن ماشین های معقولی که بتواند نیاز مردم را پاسخگو باشد باید موسساتی شکل می گرفت.

اگر شما هم به دنبال تجربه خاص و فراموش ‌نکردنی برای رانندگی با خودرویی متفاوت هستید حتما این راه را امتحان کنید. حتی خیلی از افراد برای یک سفر به ‌یاد ماندنی برنامه ‌ریزی می‌کنند، اگر به ایران سفرکرده‌اید و در مدت زمان اقامتتان چه کوتاه و یا طولانی نیاز به خودرو دارید از همان خدمات رنت خودرو داخل فرودگاه استفاده کنید.

 • نحوه رنت خودرو و مزیت های آن

بهترین حالت برای اجاره خودرو این است که چند روز قبل از رسیدنتان حتما خودرو را رزرو کنید، از دردسرهای لحظه تحویل کمتر شود. به عبارتی اگر خودرو مورد نظرتان را از قبل رزرو کنید روند کار تحویل خودرو سریع تر شکل می گیرد.

از جمله تسهیلات مسافری موجود که به تازگی زیاد تر هم در سطح شهر فرودگاهی امام خمینی می توان شاهد بود، وجود غرفه اجاره خودرو در ترمینال مسافری است.

شما می توانید به دو صورت خودرو را اجاره کنید:

 1. اجاره خودرو بدون راننده
 2. اجاره خودرو با راننده

اصولا برای اجاره خودرو فرودگاه امام شما می توانید رانندگانی را انتخاب کنید که تسلط به زبان خارجه هم داشته باشند. در کل انتخاب اول بسیاری از افراد اجاره خودرو بدون راننده می باشد.

یکی از مهم ترین مزیت های داشتن خودرو در سفر این است که شما آزادی عمل دارید و در هر ساعتی که بخواهید می توانید شهر را بگردید. از نظر مالی هم خودرو بدون راننده برای شما به صرفه تر است، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت، اجاره نوع ماشینی است که شما انتخاب می کنید.

 • مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو

 1. بر ای اجاره خودرو فرودگاه امام بدون راننده شرط سنی وجود دارد که باید برای آن حداقل 20 سال سن داشته باشید.
 2. داشتن گواهی نامه معتبر از ضروری ترین شرایط است در غیر این صورت اقدام نکنید.
 3. داشتن پاسپورت برای افرادی که ایرانی نیستند ضروری است.
 4. همراه داشتن کارت ملی و یا کارت های شناسایی.
 5. ارائه دادن سفته یا چک بانکی به موازات 20 درصد قیمت روز خودرو.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی متفاوت تر است که شما می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی از آن جویا شوید.

ردیاب برای موسساتی که خودرو اجاره می دهند

اگر شما دارای شرکت رنت خودرو هستید بهتر است بدانید، می توانید خودروهایتان را به ردیاب خودرو مجهز کنید. ردیاب خودرو دستگاهی الکتریکی است که به برق خودرو متصل می شود و موقعیت یابی آنی و 24 ساعته را برای شما میسر می کند.

لازم به ذکر است که تمامی قابلیت های ردیاب نیاز نیست که بر روی خودرو شما فعال باشد. به عنوان مثال قابلیت شنود برای مواقع دزدی کارایی دارد و مورد نیاز رنت خودرو نمی باشد، می توانید آن را غیر فعال کنید.

از نظر اخلاقی بهتر است در هنگام اجاره دادن خودرو و تحویل آن ذکر کنید که ماشین مجهز به ردیاب خودرو است. ردیاب خودرو برای ماشین های خاص و لاکچری که از ارزش بالایی برخوردار هستند بسیار مناسب است.

معرفی بهترین مکان برای اجاره خودرو

برای اجراه خودرو در فرودگاه امام خمینی بهتر است اول به سوئیچ سر بزنید. سوئیچ با سابقه است و دارای استقرار ایستگاه‌ ثابت در فرودگاه امام خمینی و سایر شهرهای ایران است. سوئیچ در راستای جلب رضایت مشتریان تمام تلاش خود را کرده است و با ارائه طیف وسیعی از خودروها، از معمولی تا لوکس و همچنین خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده به مشتریان ‌عرضه می نماید.

رادیو مونتاژ نمایندگی رسمی محصولات وینکا در رشت،تهران،تبریز،اصفهان،شیراز،اراک،یزد،کرمان،قزوین،اردبیل،مشهد،ارومیه،کرج،ایلام،بوشهر،شهرکرد،بیرجند،بجنورد،اهواز،زنجان،سمنان،زاهدان،قم، سنندج،کرمانشاه،یاسوج،گرگان،خرم آباد،ساری،بندرعباس،همدان،یزد

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *