ردیابی کودکان

ردیابی کودکان

ردیابی فرزندان از دور!! موضوعی که بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است. با توجه به آمار های به دست آمده بیش از 50% زوج ها شاغل هستند. تعهد به فرزند آوری نه تنها به دلایل اقتصادی بلکه به دلیل ضعف در مراقبت هم کم شده است.

ردیابی فرزندان، مراقبت یا کنکاش؟

تعادل داشتن در همه جوانب زندگی بسیار خوب است و باید رعایت شود تا زندگی ای را تجربه کنید که می خواهید پر از آرامش باشد. باید در نظر داشته باشید تا در همه شرایط فرزندانتان را کنترل نکنید زیرا بار روانی منفی بر روی کودکان خواهد گذاشت که در ادامه به جزئیات بیشتر مسائل خواهیم پرداخت.

آگاهی داشتن از موقعیت فعلی فرزندان و مراقبت بیشتر از آنها باعث می شود تا خانواده ها ترغیب شوند و ردیاب شخصی تهیه کنند. بسیاری از والدین، کارایی های ارزشمند یک ردیاب را نادیده گرفته اند و قصدشان از تهیه ردیاب فقط آمار گرفتن از موقعیت فرزندان بالغشان می باشد.

درست نبودن و انسانی نبودن این کار باعث می شود تا فرزندان گستاخ تر شوند و خیلی بد با این موضوع برخورد کنند.

لطفا برای مراقبت بیشتر از کودکانتان از ردیاب شخصی استفاده کنید. جی پی اس شخصی کاربرد ها و قابلیت های زیادی دارد که در ادامه، مفصل به آن می پردازیم.

ردیاب شخصی؛ مراقبت فرزندان از دور

ردیاب شخصی ابزاری الکترونیکی است که ابعادی به اندازه یک قوطی کبریت دارد. شما نمی توانید آن را از دید فرزندتان به راحتی مخفی کنید. اگر می خواهید برای فرزندان بالغتان به لحاظ امنیت بیشتر از ردیاب استفاده کنید حتما آن ها را در جریان بگذارید.

اجازه ندهید فرزند آن را بیابد و برایش حس شک و تردید ایجاد شود و بخواهد کارهایش را از شما مخفی کند.

آنها را متوجه کنید که شما صلاح آن ها را می خواهید و از قابلیت های ردیاب برایشان بگویید تا بیشتر قانع شوند و با رضایت خودشان از این ابزار استفاده کنند.

قابلیت های ردیاب برای کنترل از راه دور

ردیاب شخصی قابلیت های زیادی دارد که هر کدام از آنها مناسب شرایط متفاوت کودکان است، از جمله:

  • امکان تعریف محدوده جغرافیایی

این قابلیت از اصلی ترین قابلیت برای کاربران می باشد و زوج های شاغل می خواهند که از موقعیت فعلی کودکانشان در مهد، مدرسه و یا هر آموزشگاهی باخبر باشند. اگر از قبل محدوده مشخصی را تعیین کرده باشید خدایی نکرده با خروج فرزند از آن منطقه برای شما اعلان هشدار ارسال می شود.

در خیلی از شرایط اینچنینی شما می توانید با تعیین کردن محدوده جغرافیایی حد و مرزی برای رفت و آمد فرزندتان مشخص کنید. دانستن همه این مطالب بسیار کاربردی است به شرط آن که استفاده سوء از آن نکنید.

ردیابی کودکان

  • داشتن کلید SOS

ردیابی فرزندان از دور تنها مزیت ردیاب شخصی نمی باشد. کاربردی ترین قابلیت ردیاب داشتن کلید اضطراری است که در شرایط دشوار به کمک فرزند شما می آید.

ردیاب شخصی دارای یک کلید SOS است که حتما از قبل به فرزندان خود نحوه ی کار با آن را آموزش دهید. اگر کودک را در راه، خطری تهدید کند مثل خفت گیری و یا دزدی کودک بلافاصله می تواند دکمه SOS را فشار دهد.

لازم است بدانید از قبل باید در اپلیکیشن شماره های مد نظرتان را وارد کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی با فشردن آن تماس حاصل شود.

  • دارای قابلیت شنود

قابلیت شنود راه حلی است که در شرایط گم شدن، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از فرزندان در هنگام خرید و شلوغی های شب عید گم می شوند. در مسافرت ها، شهربازی ها و مکان های عمومی شلوغ، امکان گم شدن خردسالان بسیار زیاد است. لطفا از قبل این مورد را بررسی کنید تا در این شرایط نامناسب قرار نگیرید.

خانواده های بسیاری از گم شدن خردسالانشان و پیدا کردن آن ها جانشان به لبشان رسیده است لطفا پیش دارو بعد از مرگ سهراب نباشید. خرید ردیاب شخصی و ردیابی فرزندان از دور ساده ترین کاری است که می توانید برای امنیت فرزندتان انجام دهید.

با شنیدن صدای اطراف متوجه می شوید که فرزند شما در چه قسمتی قرار دارد. می توانید برای او پیغام بگذارید که در محلی منتظر شما بماند تا برسید.

  • امکان موقعیت یابی آنی و 24 ساعته

در راستای گم شدن می توان گفت این مورد هم بسیار حائز اهمیت است. تصور اینکه فرزندتان را که در شهربازی گم شده بتوانید به راحتی پیدا کنید بسیار شیرین است. به راحتی و از طریق گوشی هوشمندتان می توانید متوجه موقعیت دقیق کودک خود شوید و خودتان را به او برسانید.

ردیابی از دور! آیا ضروریست؟

استفاده از ردیاب شخصی فقط مختص کودکان نیست و در بسیاری از زمینه ها کمک رسان خیل عظیمی از خانواده هاست که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. در اینجاست که ضروری بودن استفاده از ردیاب بحثی چالش بر انگیز می شود و خیلی ها به دو دسته مخالف و موافق تشکیل می شوند.

موارد مورد استفاده از ردیاب شخصی:

  1. افراد ناتوان
  2. سالمندانی که از بیماری خاصی رنج می برند
  3. اشخاص آلزایمری
  4. افرادی با سندروم داون
  5. کودکان بیش فعال
  6. حیوانات خانگی

در تمام موارد بالا می توان از ردیاب شخصی استفاده کرد که مورد استقبال همگان قرار می گیرد. حیوانات خانگی خیلی بازیگوش هستند و شما می توانید برای مراقب بیشتر از آنها از چنین ردیابی استفاده کنید.

ردیابی کودکان

ردیابی فرزندان از دور بستگی به قصدی که شما دارید، دارد در بسیاری از مواقع این کار بسیار کمک کننده بوده است که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان رادیومونتاژ در ارتباط باشید.

رادیو مونتاژ نمایندگی رسمی محصولات وینکا در رشت،تهران،تبریز،اصفهان،شیراز،اراک،یزد،کرمان،قزوین،اردبیل،مشهد،ارومیه،کرج،ایلام،بوشهر،شهرکرد،بیرجند،بجنورد،اهواز،زنجان،سمنان،زاهدان،قم، سنندج،کرمانشاه،یاسوج،گرگان،خرم آباد،ساری،بندرعباس،همدان،یزد

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *