حافظ امنیت جان و مال خودت باش

حافظ امنیت جان و مال خودت باش

امنیت جان و مال انسان ها مسئله ای است که در این دوره و زمانه به شدت بحث بر انگیز شده است. رشد تورم باعث شده تا انسان ها به یکدیگر رحمی نداشته باشند و هر کسی دنبال منافع خود برود، در این میان آسیب زدن به اطرافیان شکل می گیرد.

دلایلی که ما را مجبور به حفظ امنیت می کند؟

خیلی از دلایل باعث می شود که احساس ناامنی کنید و حس ناخوشایندی را تجربه کنید که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. به عنوان مثال آمار سرقت خودرو به حدی زیاد شده که پرونده های ناتمام بسیاری در کلانتری ها وجود دارد. قیمت همین خودرو هم به حدی صعودی و رو به رشد است که نمی توانستید پیش بینی کنید.

برای محافظت از همین خودرویی که هزینه گزافی را هم بابتش پرداخت کرده اید و در معرض خطر است باید چاره ای بیاندیشید. آن قدر وضعیت اقتصادی مردم بد شده است که به همدیگر رحمی ندارند و می خواهند هرچه دیگران دارند را برای خودشان تصاحب کنند.

در این میان بد نیست آمار خفت گیری روزانه را چک کنید و ببینید چند درصد از افراد جامعه تان هر روز با این استرس دست و پنجه نرم می کنند.

بسیاری از سالمندان یا کودکان ناتوان با چالش هایی روبرو می شوند که همیشه خانواده هایشان نگرانی هایی از این بابت دارند. خانواده ها دنبال راه چاره ای می گردند تا خودشان و عزیزانشان را نجات دهند. در ادامه ما محصولات بی نظیری را به شما معرفی می کنیم تا نجات دهنده تان باشد.

معرفی ابزارهایی کارآمد در راستای امنیت

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دستگاه هایی که راحتی در کار را هدیه می دهند بد نیست بدانید برای امنیت بیشتر هم راه حلی پیدا شده است که می تواند امنیت جان و مال را برایتان به ارمغان بیاورد. ردیاب ها ابزارهای تازه ظهوری هستند که مناسب این روزها می باشند.

1.ردیاب خودرو

حافظ امنیت جان و مال خودت باش

ردیاب همانطور که از نامش پیداست ابزاری است برای ردیابی کردن افراد و وسایل نقلیه. ردیاب خودرو در دو نوع:

  • ردیاب آهن ربایی
  • ردیاب سیمی

مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به نوع نیازتان و مدت زمانی که می خواهید از آن استفاده کنید می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. لازم است بدانید ردیاب های سیمی از امنیت بیشتری برخوردارند زیرا آن ها داخل کابین خودرو تعبیه می شوند. ردیاب های سیمی از برق خودرو تغذیه می کنند و نیاز به شارژ کردن ندارند.

ردیاب خودرو قابلیت هایی دارد که خیال شما را از امنیت خودرویتان راحت می کند. به عنوان مثال قابلیت شنود دارد که می توانید صدای داخلی کابین را بشنوید و در مواقعی که خدایی نکرده خودرو به سرقت رفته از دسیسه های سارقین با خبر شوید.

امکان تعیین سرعت مجاز و محدوده جغرافیایی را دارید تا در صورت فراتر رفتن از آن برای شما هشداری ارسال شود. این امکان در شرایطی مناسب است که خودرویتان اگر از محدوده پارک شده در بیاید به شما هشدار می دهد.

وقتی ماشین دست فرزندتان است و از سرعت مجازی که در اپلیکیشن تعریف کردید خارج شود، می توانید با دریافت هشدار سریعا اقدام کنید و با او تماس بگیرید.

ردیاب خودرو قابلیت های مهم دیگری دارد که می توانید تمامی آنها را با جزئیات در سایت رادیومونتاژ مشاهده کنید.

حافظ امنیت جان و مال خودت باش

2.ردیاب شخصی

 

ردیاب شخصی بسیار مناسب افرادی است که به تنهایی نمی توانند از پس خود بربیایند و نیاز به مراقبت بیشتر دارند. خانواده هایی که همگی شاغل هستند و تایم کمتری را در خانه هستند تا مراقب فرزندانشان باشند. خانواده هایی که والدین مسنشان با آلزایمر روز های خود را شب می کنند و گاهی گم می شوند.

برای خرید ردیاب شخصی، هر کسی دلایل مربوط به خود را دارد. به عنوان مثال برای حیوان خانگی تان می توانید یک ردیاب شخصی تهیه کنید و بدون نگرانی پت بازیگوش تان را به تفریح ببرید.

با آگهی های گمشده زیادی روبرو می شوید که سگ و گربه های دلنشینی را در مکان های عمومی گم کرده اند که اگر آن ها یک ردیاب داشتند نیازی به اتلاف وقت و زدن آگهی نبود. به راحتیه چک کردن موبایلشان می توانستند موقعیت حیوان زبان بسته را ببینند.

قابلیت های یک ردیاب شخصی خوب این است که شنود داشته باشد، تا بتوانید مکان قرار گیری افراد را تشخیص دهید. همچنین ردیاب دارای کلید SOS باشد تا خدایی نکرده اگر از شما خفت گیری شد با فشردن کلید با وابستگانتان یا 110 تماس حاصل شود.

این اتفاق در صورتی امکان پذیر است که از قبل شماره های ضروری را در اپ ذخیره کرده باشید.

ضرورت خرید ردیاب برای حفظ امنیت

با توجه به مطالبی که تا اینجا خوانده اید متوجه ضرورت استفاده از ردیاب ها شده اید تا حافظ امنیت جان و مال تان باشید.

  • برای موقعیت یابی دقیق اشخاص و حیوانات و وسایل نقلیه
  • ردیابی آنلاین و 24 ساعته
  • امکان دسترسی فوری به اشخاص و وسایل نقلیه
  • اطلاع رسانی بدون فوت وقت

اما حواستان باشد قبل از خرید ردیاب سوالاتتان را از فروشگاه مربوطه بپرسید. لازم است برای خریدی راحت تر فروشگاه رادیومونتاژ را به شما معرفی کنم.

می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان رادیومونتاژ بهره مند شوید و جواب سوالات خود را بیابید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *