3 مدل ماشین برای حضور در اسنپ

3 مدل ماشین برای حضور در اسنپ

خودرو برای اسنپ موضوع حائز اهمیتی است که این روزها به آن می پردازند. با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده بسیاری از افراد نمی توانند با یک شغل امرار معاش کنند. مناسب ترین کار به عنوان شغل دوم کار کردن در اسنپ می باشد.

خیلی از مشاغل با حقوق هایی که می گیرند نمی توانند گذارن زندگی کنند. افراد نیاز به درآمد بیشتر دارند تا بتوانند از پس هزینه های گزاف مسکن، خوراک، پوشاک و نیاز های کودکانشان بر بیایند.

ویژگی های یک ماشین برای کار در اسنپ

برای کار کردن در اسنپ باید یک سری چیز ها را ملاک قرار دهید. همه افراد نمی توانند برای اسنپ کار کنند حداقل سن برای کار در اسنپ 23 سال می باشد که باید دو سال هم از اخذ مدرک گواهی نامه گذشته باشد.

با هر ماشینی نمی توانید در اسنپ کار کنید نه اینکه نتوانید و اجازه کار نداشته باشید بلکه برایتان به صرفه نیست. اگر با ماشین های چند صد میلیونی کار کنید که استهلاک بالایی دارند قطعا مقرون به صرفه نخواهد بود.

در این جور مواقع برای صاحب ماشین سودی نمی گذارد زیرا درصدی هم خود اسنپ بر می دارد. همچنین مصرف بنزین در بعضی ماشین ها زیاد است بهتر است از ماشین هایی استفاده کنید که سوخت آن گاز باشد تا حداقل درصد سودتان از هر سفر بیشتر باشد.

پس تا اینجا متوجه شدید که استهلاک ماشین مسئله مهمی است. یک آن به خودتان می آیید می بینید در آمدی که برایتان نداشته و کلی هم باید خرج لوازم و قطعات ماشینتان کنید. در نتیجه خودرویی را انتخاب کنید که خرابی کمتری داشته و نوع سوخت آن مناسب باشد و هزینه تعمیرات آن هم مقرون به صرفه باشد.

بهترین ماشین ها برای کار در اسنپ

خودرو برای اسنپ معیار هایی داشت که برایتان عنوان کردیم با در نظر گرفتن آن ها می توانید به عنوان منبع در آمد خوب به این شغل نگاه کنید. در ادامه 3 ماشین مناسب برای مسافر کشی و یا کار کردن در اسنپ و تپسی را به شما معرفی می کنیم:

1.پراید

اگر سابقه استفاده از خدمات اسنپ را داشته اید متوجه شده اید که اکثر مواقع محصولات شرکت سایپا برای این خدمت رسانی آماده اند. محصولات سایپا از حیث مصرف سوخت بسیار مقرون به صرفه هستند.

پراید اقتصادی ترین خودرو حال حاضر است که می توانید یک پراید مدل بالا انتخاب کنید که هم ظاهر تمیز و هم سلامت فنی و بدنی داشته باشد. خودرو پراید کم هزینه ترین ماشین در بازار ایران است و به راحتی مدل دو گانه سوز آن یافت می شود.

3 مدل ماشین برای حضور در اسنپ

قطعات یدکی و جانبی پراید علاوه بر ارزان بودن، بسیار در بازار زیاد است. زیاد بودن قطعات پراید باعث می شود شما دغدغه پیدا نشدن لوازم را نداشته باشید و در هر تعمیر گاهی می توانید خودروی خود را تعمیر کنید.

2.تیبا

تیبا به عنوان اولین ماشین ملی سایپا، در مدت زمان کوتاهی توانسته است سهم قابل توجهی از بازار خودروهای داخلی با قیمت مناسب را به خود اختصاص دهد. برای جایگزین کردن این ماشین پر طرفدار در بازار با پراید، شرکت خودرو سازی سایپا تمام تلاش خود را کرده است.

3 مدل ماشین برای حضور در اسنپ

موتور و گیربکس تیبا هم استهلاک پایینی دارد و می توان از این خودرو در لاین های مختلف مسافر کشی، کار کردن در آژانس، تپسی و اسنپ استفاده کرد.

تیبا مناسب ترین خودرو برای اسنپ می باشد و می تواند برایتان امتیاز زیادی را به ارمغان بیاورد، زیرا با توجه به تمیز بودن و جدیدتر بودن این خودرو مسافرین امتیاز خوبی به شما خواهند داد.

3.ساینا

بعد از پراید در مدل های مختلف و تیبا می توان ساینا را به عنوان بهترین خودرو برای اسنپ در نظر گرفت. ساینا هم معیار های مناسب برای کار کردن در اسنپ را دارد. این خودرو از لحاظ فنی تفاوتی با تیبا ندارد و خدایی نکرده اگر خراب شود با اندکی هزینه می توانید آن را تعمیر کنید.

3 مدل ماشین برای حضور در اسنپ

برای کار کردن در اسنپ هر چه ماشین تمیز تر باشد و راننده از اخلاق خوبی برخوردار باشد امتیاز بیشتری نصیبتان می شود که به نفعتان است.

سخن پایانی

همانطور که مطالعه کردید متوجه شدید که محصولات شرکت خودروسازی سایپا استهلاک کمی دارند. با توجه به استهلاک کم و مصرف سوخت مناسبی که دارند برای شغل های مسافر کشی مناسب تر هستند.

بعد از خرید خودرو مناسب برای کارتان یادتان باشد که حتما خودرو را از لحاظ امنیتی تقویت کنید و بلافاصله آن را به دزدگیر ماشین مجهز کنید. می دانید که با این اقتصاد و گرانی خودرو و همچنین لوازمات و قطعات جبران خسارات کار آسانی نیست پس امنیت را در اولویت بگذارید.

نکته مهمی که باید رعایت کنید در نظر گرفتن استهلاک خودرو است. اگر شما هیچ کدام از 3 ماشین بالا را ندارید و می خواهید در اسنپ کار کنید ایرادی ندارد فقط شاید سود کمتری برایتان بگذارد.

ماشین هایی مانند سمند و 405 هم برای این کار مناسب هستند. 405 و سمند به نسبت خودروهایی مثل پرشیا که هم مصرف سوخت بالایی دارد و هم استهلاک زیادی دارد نیستند. پرشیا برای مصرف شخصی بسیار ایده آل است اما وقتی پای درآمد به میان می آید اول باید حاشیه سودتان را مشخص کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *